Trwa budowa ulic na osiedlu Wadąg

21.05.2015

Prawie 400 tys. zł będzie kosztować budowa dwóch odcinków ulic na osiedlu Wadąg. Chodzi o ul. Asnyka na odcinku 227 metrów, od ul. Brzechwy do ul. Osieckiej, a także dokończenie samej ul. Osieckiej (130 metrów). Zakończenie inwestycji jest planowane na koniec sierpnia.

Na modernizowanych ulicach pracuje ciężki sprzęt wykonawcy, czyli firmy Hydrol Olsztyn. Zgodnie z zapisami umowy pomiędzy Gminą Dywity i wykonawcą, ten ostatni ma czas do końca sierpnia na wbudowanie dwóch ulic: ul. Asnyka na odcinku 227 metrów, od ul. Brzechwy do ul. Osieckiej, a także dokończenie samej ul. Osieckiej (130 metrów). Ulice będą wykonane z polbruku i będą miały szerokość od 5 do 6 metrów. Koszt inwestycji finansowanej z budżetu Gminy Dywity to prawie 400 tys. zł.