Rekrutacja na rok szkolny 2020/21 - kryteria i harmonogramy!

03.02.2020

Uprzejmie informujemy, że zapisy uczniów zamieszkujących w obwodach szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Dywity do klas I na rok szkolny 2020/2021 odbywają się na wniosek rodziców/opiekunów prawnych ucznia w okresie od 02.03.2020 r do 31.03.2020r. Szczegółowe informacje oraz wnioski do pobrania będą dostępne w szkołach i na stronach internetowych placówek.
Rekrutacja do gminnych przedszkoli rozpoczyna się 2 marca 2020 r. Od tego dnia będzie można  pobierać i składać wnioski  w przedszkolu, do którego chcą Państwo zapisać dziecko.
W załączeniu przekazujemy harmonogramy czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do przedszkoli samorządowych, oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, klas I w szkołach podstawowych ( dla uczniów spoza obwodu), oddziałów dwujęzycznych – klasa VII oraz oddziałów sportowych  - klasa IV w Szkole Podstawowej w Dywitach.
Jednocześnie informujemy o kryteriach branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym oraz o niezbędnych dokumentach, które należy załączyć w celu potwierdzenia spełniania tych kryteriów.

Pliki do pobrania: