Nowi radni i nowy wójt juz po ślubowaniu

23.11.2018

We wtorek 20 listopada odbyła się pierwsza, inauguracyjna sesja Rady Gminy Dywity VIII kadencji 2018-2023. Nowo wybrani radni otrzymali zaświadczenia o wyborze, złożyli ślubowanie i wybrali przewodniczącą Rady Gminy Dywity, którą została Agnieszka Sakowska-Hrywniak! W głosowaniu tajnym otrzymała ona 14 głosów "za" i jeden głos "przeciw". Ślubowanie złożył również nowy wójt Gminy Dywity, Daniel Zadworny. Gratulacje i życzenia złożyli mu między innymi ustępujący wójt Jacek Szydło, radni, sołtysi, mieszkańcy oraz przedstawiciele władz samorządowych powiatu i województwa w osobach wicestarosty Andrzeja Abako i wicemarszałek Wioletty Śląskiej - Zyśk.