Zapraszamy na VI Radę Gminy Dywity - 25 września

23 września 2024 r.

Informujemy, że w dniu 25-09-2024 r. (środa) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dywitach, odbędzie się VI Sesja Rady Gminy Dywity. Zachęcamy mieszkańców do oglądania obrad online pod linkiem: https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/277/rada-gminy-w-dywitach.htm

1. Otwarcie i ustalenie porządku sesji.
2. Przyjęcie protokołu z IV Sesji Rady Gminy Dywity oraz V Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy   Dywity.
3. Informacja Wójta z pracy między sesjami.
4. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Dywity  na lata 2024– 2033.
5. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany budżetu Gminy Dywity na 2024r.
6. Uchwała w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Dywity.
7. Uchwała w sprawie wskazania przedstawiciela podmiotu tworzącego do składu komisji konkursowej przeprowadzającej konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa w Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dywitach.
8. Uchwała w sprawie rozstrzygnięcia o sposobie rozpatrzenia uwag do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego miejscowość Dąbrówka Wielka, gmina Dywity.
9. Uchwała w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego miejscowość Dąbrówka Wielka, gmina Dywity.
10. Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w obrębie geodezyjnym Ługwałd, gmina Dywity.
11. Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Dywity.
12. Zmieniająca uchwała w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych zlokalizowanych na terenie gminy Dywity, których właścicielem lub zarządzającym jest gmina Dywity oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
13. Uchwała w sprawie uchylenia uchwały nr XXII/179/08 Rady Gminy Dywity z dnia 27 listopada 2008 roku w sprawie opłaty od posiadania psów.
14. Uchwała skargi na działalność Wójta Gminy Dywity.
15. Sprawy różne, Interpelacje, Wnioski i zapytania radnych.
16. Zamknięcie obrad