Zapraszamy na sesję LXI Rady Gminy Dywity

16 kwietnia 2024 r.

Informujemy, że w dniu 18-04-2024 r. (czwartek) o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dywitach, odbędzie się LXI Sesja Rady Gminy Dywity. Zachęcamy mieszkańców do oglądania obrad online pod linkiem: https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/277/rada-gminy-w-dywitach.htm

1. Otwarcie i ustalenie porządku sesji.
2. Przyjęcie protokołu z LX Sesji Rady Gminy Dywity.
3. Informacja Wójta z pracy między sesjami.
4. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Dywity na lata 2024– 2033.
5. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany budżetu Gminy Dywity na 2024r.
6. Uchwała w sprawie udzielenia dotacji z budżetu Gminy Dywity z przeznaczeniem na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku nieruchomym w Sętalu, gmina Dywity.
7. Uchwała w sprawie udzielenia dotacji z budżetu Gminy Dywity z przeznaczeniem na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku nieruchomym w Brąswałdzie, gmina Dywity.
8. Uchwała w sprawie udzielenia dotacji z budżetu Gminy Dywity z przeznaczeniem na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku nieruchomym w Kieźlinach, gmina Dywity.
9. Uchwała w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość i szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków: za wysługę lat, motywacyjnego, funkcyjnego oraz za warunki pracy, a także szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz niektórych innych składników wynagrodzenia.
10. Przedstawienie Raportu z Kadencji 2018 -2024.
11. Sprawy różne, Interpelacje, Wnioski i za pytania radnych.
12. Zamknięcie obrad.