Nie żyje Daniel Zadworny, wójt Gminy Dywity

19 sierpnia 2024 r.

Zszokowani, przytłoczeni, poruszeni do głębi serca, informujemy z wielkim bólem i żalem, że w sobotę 17 sierpnia podczas rodzinnego urlopu zmarł nagle i niespodziewanie Daniel Zadworny - Wójt Gminy Dywity... Nie możemy pogodzić się z tym, co się wydarzyło, bo to nie czas, gdy planów i projektów dla rozwoju Gminy Dywity było tak wiele! Rodzina, znajomi, przyjaciele, cała wspólnota lokalna i społeczność Gminy Dywity poniosły niepowetowaną stratę. W imieniu samorządu gminnego Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. Łączymy się wszyscy z Wami w bólu, tulimy Was i dodajemy otuchy. O uroczystościach pogrzebowych i innych ważnych sprawach, związanych z tym rozdzierającym serce wydarzeniem, będziemy informować wkrótce.