Przejdź do treści

O Gminie

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Gmina Dywity zajmuje obszar 161 km2 i zamieszkuje ją ponad 11 tys. osób. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa warmińsko-mazurskiego to główne zalety tego miejsca.

Czytaj więcej

Niepubliczne przedszkole w Różnowie

Dobra informacja dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapraszamy rodziców do korzystania z usług Przedszkola Niepublicznego „Mali Odkrywcy” w Różnowie.

Przedszkole, z świetnie wyposażonymi salami, własną kuchnią, pomieszczeniami specjalistycznymi, takimi jak gabinet logopedyczny, mieści się w nowym, przestronnym i kolorowym budynku. Dodatkowym atutem przedszkola jest duży i bezpieczny plac zabaw. Przedszkole jest czynne od godz. 6:30 do 17:30.

Szczegółowe informacje o nowej placówce można uzyskać na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkole-mali-odkrywcy.pl, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy.

Zapisy do przedszkola realizowane są w Urzędzie Gminy w Dywitach, w godzinach od 8:00 do 14:00. Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola można pobrać w Urzędzie Gminy w Dywitach lub wydrukować ze strony internetowej urzędu: www.gminadywity.pl lub przedszkola: www.przedszkole-mali-odkrywcy.pl.

Dojazd do przedszkola autobusami linii nr 82 i 88

Artykuł na portalu Olsztyn24

Pliki do pobrania: