Ogłaszamy dodatkową rekrutację na bezpłatne szkolenia cyfrowe dla mieszkańców Gminy Dywity
29 maja 2026 r.
Dodatkowa rekrutacja na bezpłatne szkolenia cyfrowe dla mieszkańców Gmina Dywity.
Zapraszamy osoby dorosłe (25+) które chcą podnieść swoje kompetencje cyfrowe.
W szczególności: osoby w wieku 50+ i osoby z niepełnosprawnościami
Udział w projekcie jest BEZPŁATNY
Gmina Dywity – 40 miejsc: 4 grupy szkoleniowe (po ok. 10 osób)
realizacja: czerwiec – grudzień 2026
________________________________________
Co oferujemy?
- indywidualną diagnozę potrzeb
- sprawdzenie umiejętności
- dopasowanie ścieżki rozwoju
- Szkolenia praktyczne (24 godziny): 6 spotkań po 4 godziny – bez stresu i w przyjaznej atmosferze
Program obejmuje m.in.:
- internet i komunikację (e-mail, komunikatory, wideorozmowy)
- e-usługi publiczne (gov.pl, IKP, ZUS)
- zakupy i płatności online
- cyberbezpieczeństwo
- ekologię w cyfrowym świecie
________________________________________
Zapewniamy:
- komputery/tablety na zajęciach
- materiały szkoleniowe
- ciepły posiłek i przerwy kawowe
- certyfikat ukończenia
________________________________________
REKRUTACJA
1-12 czerwca 2026 r. w godzinach pracy urzędu:
- poniedziałek: 8:00 – 16:00
- wtorek – piątek: 7:00 – 15:00
Miejsce składania dokumentów:
Urząd Gminy Dywity, ul. Olsztyńska 32, 11-001 Dywity