Szukaj

Ogłaszamy dodatkową rekrutację na bezpłatne szkolenia cyfrowe dla mieszkańców Gminy Dywity

29 maja 2026 r.

Dodatkowa rekrutacja na bezpłatne szkolenia cyfrowe dla mieszkańców Gmina Dywity.


Zapraszamy osoby dorosłe (25+)  które chcą podnieść swoje kompetencje cyfrowe.
W szczególności: osoby w wieku 50+ i osoby z niepełnosprawnościami
Udział w projekcie jest BEZPŁATNY
Gmina Dywity – 40 miejsc: 4 grupy szkoleniowe (po ok. 10 osób)
realizacja: czerwiec – grudzień 2026
________________________________________
Co oferujemy?

  • indywidualną diagnozę potrzeb
  • sprawdzenie umiejętności
  • dopasowanie ścieżki rozwoju
  • Szkolenia praktyczne (24 godziny): 6 spotkań po 4 godziny – bez stresu i w przyjaznej atmosferze

Program obejmuje m.in.:

  • internet i komunikację (e-mail, komunikatory, wideorozmowy)
  • e-usługi publiczne (gov.pl, IKP, ZUS)
  • zakupy i płatności online
  • cyberbezpieczeństwo
  • ekologię w cyfrowym świecie 

________________________________________
Zapewniamy:

  • komputery/tablety na zajęciach
  • materiały szkoleniowe
  • ciepły posiłek i przerwy kawowe 
  • certyfikat ukończenia

________________________________________
REKRUTACJA
1-12 czerwca 2026 r. w godzinach pracy urzędu:

  • poniedziałek: 8:00 – 16:00
  • wtorek – piątek: 7:00 – 15:00

Miejsce składania dokumentów:
Urząd Gminy Dywity, ul. Olsztyńska 32, 11-001 Dywity