Przejdź do treści

O Gminie

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Gmina Dywity zajmuje obszar 161 km2 i zamieszkuje ją ponad 11 tys. osób. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa warmińsko-mazurskiego to główne zalety tego miejsca.

Czytaj więcej

Przetargi na sprzedaż nieruchomości gminnych

WYBRANE OFERTY

Atrakcyjne siedlisko w miejscowości Różnowo
Urząd Gminy Dywity oferuje do sprzedaży siedlisko w miejscowości Różnowo w gminie Dywity położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna stolicy Warmii i Mazur. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa Warmińsko-Mazurskiego to główne zalety tego miejsca.
Nieruchomość do sprzedaży stanowi działkę nr 34/20  o powierzchni 3833 m2 zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej – 149,95 m² oraz murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 234,58 m² z dobudowaną szopą drewnianą o powierzchni 37,38 m². Posiada dobry dojazd drogą powiatową. Uzbrojona jest w sieć energetyczną i posiada możliwość przyłączenia do sieci wodociągowej.
Sprzedaż w drodze przetargu, cena wywoławcza 199 000,00 zł.
Możliwość nabycia nie tylko przez rolników!
Dodatkowe informacje można uzyskać w referacie Mienia Komunalnego i Rolnictwa, numer telefonu 89 / 524 76 53 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem www.bip.ugdywity.pl.