Zapraszamy na festyn „Dzień Buraka” w Nowych Włókach

20.07.2015

Sołtys i Rada Sołecka wsi Nowe Włóki zapraszają serdecznie na festyn pod hasłem „Dzień Buraka”, który odbędzie się w sobotę 25 lipca o godz. 13.00 na boisku wiejskim. W programie wydarzenia, którego głównym bohaterem będzie warzywo burak zaplanowano m.in. konkurs na najsmaczniejszą potrawę z buraka, animacje i konkursy dla dzieci oraz dorosłych oraz zabawę taneczną.

Dmuchana zjeżdżalnia, tor przeszkód, pyszne ciasta, moc konkursów i animacji dla małych i dużych – to tylko niektóre atrakcje festynu pod hasłem „Dzień Buraka”, który odbędzie się w sobotę 25 lipca na boisku wiejskim w Nowych Włókach. Nie zabraknie też tytułowego buraka, który będzie bohaterem wydarzenia m.in. poprzez konkurs na najsmaczniejszą potrawę z buraka.