Przejdź do treści

O Gminie

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Gmina Dywity zajmuje obszar 161 km2 i zamieszkuje ją ponad 11 tys. osób. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa warmińsko-mazurskiego to główne zalety tego miejsca.

Czytaj więcej

Zapraszamy na festyn „Dzień Buraka” w Nowych Włókach

20.07.2015

Sołtys i Rada Sołecka wsi Nowe Włóki zapraszają serdecznie na festyn pod hasłem „Dzień Buraka”, który odbędzie się w sobotę 25 lipca o godz. 13.00 na boisku wiejskim. W programie wydarzenia, którego głównym bohaterem będzie warzywo burak zaplanowano m.in. konkurs na najsmaczniejszą potrawę z buraka, animacje i konkursy dla dzieci oraz dorosłych oraz zabawę taneczną.

Dmuchana zjeżdżalnia, tor przeszkód, pyszne ciasta, moc konkursów i animacji dla małych i dużych – to tylko niektóre atrakcje festynu pod hasłem „Dzień Buraka”, który odbędzie się w sobotę 25 lipca na boisku wiejskim w Nowych Włókach. Nie zabraknie też tytułowego buraka, który będzie bohaterem wydarzenia m.in. poprzez konkurs na najsmaczniejszą potrawę z buraka.

Galeria: