Zapraszamy na dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich

09.07.2015

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat dotacji unijnych zapraszamy na dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich, który odbędzie się w poniedziałek 13 lipca od godz. 8.30 do 14 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dywitach. Dodatkowe informacje można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, telefon: 89 521 93 86. Zapraszamy serdecznie!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 i budżetu państwa, realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego