Przejdź do treści

O Gminie

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Gmina Dywity zajmuje obszar 161 km2 i zamieszkuje ją ponad 11 tys. osób. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa warmińsko-mazurskiego to główne zalety tego miejsca.

Czytaj więcej

Zapraszamy na dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich

09.07.2015

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat dotacji unijnych zapraszamy na dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich, który odbędzie się w poniedziałek 13 lipca od godz. 8.30 do 14 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dywitach. Dodatkowe informacje można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, telefon: 89 521 93 86. Zapraszamy serdecznie!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 i budżetu państwa, realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego

Galeria: