Trzy festyny jednego dnia! W gminie Dywity nie ma czasu na nudę

01.07.2015

Sobota 4 lipca w gminie Dywity będzie wybitnie imprezowa! W gminie odbędą się aż trzy festyny! Zapraszamy w imieniu organizatorów do Różnowa (w godz. od 12 do 15), do Tuławek (od godz. 15) i do Dywit na potańcówkę u Pani Sołtys (od godz. 16 do 22)! W programach wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jako pierwszy na boisku piłkarskim wystartuje w samo południe Festyn Sołecki „Sportowo, kolorowo i bezalkoholowo” w Różnowie. Wydarzenie organizuje Sołtys, Rada Sołecka wsi Różnowo oraz przyjaciele. W programie m.in. symulator dachowania, autogogle, ściana wspinaczkowa, gra w dwa ognie piłkami z wodą, rzut piłką lekarską, konkurencje rodzinne, strzelanie z procy, czy wspólne pieczenie pizzy. Będzie też sporo konkursów i zagadek z nagrodami!

Od godz. 15.00 na boisko i festyn „Powitanie lata” w Tuławkach zapraszają Sołtys i Rada Sołecka Tuławek oraz stowarzyszenie „Tuławki Razem”. W programie wiele atrakcji dla małych i dużych m.in. pokaz iluzjonisty, występ dzieci z Ukrainy, występ cheerleaderek z Tuławek, grill, byk rodeo, kącik malucha i wiele innych atrakcji.

Również w sobotę 4 lipca w godz. od 16 do 22 na placu przy pętli autobusowej w Dywitach odbędzie się festyn integracyjny pod hasłem „Oj będzie się działo w Dywitach”! W programie blok zabaw i konkursów dla dzieci i młodzieży, a od godz. 17.30 do 22 zabawa taneczna z zespołem Starius Band. Wśród atrakcji m.in. konkurencje sprawnościowe, malowanie buź dla dzieciaków, słodki poczęstunek, bigos sołtysa i wiele innych niespodzianek. Organizatorami festynu są: Sołtys i Rada Sołecka wsi Dywity, LZS Dywity, GOK Dywity i Gmina Dywity. Zapraszamy serdecznie!