Kolejne siatkarskie sukcesy w Tuławkach

18.05.2015

Drużyna siatkarek Zespołu Szkół w Tuławkach odniosła kolejny sukces na skalę regionu Warmii i Mazur. W sobotę 9 maja podczas Wojewódzkiego Turnieju Eliminacyjnego Mini Piłki Siatkowej Kinder Sport siatkarska trójka zajęła drugie, a czwórka trzecie miejsce. Teraz przed siatkarkami z gminy Dywity już tylko finał regionalny w Elblągu 30 maja. Trzymamy kciuki!

Siatkarska trójka  zajęła II miejsce w województwie (skład drużyny: R. Melnyk, M. Domin, D. Kaszubska, Z. Grabowska). Czwórki siatkarskie uplasowały się ostatecznie na III pozycji (skład: W. Walkiewicz, M. Dudkiewicz, M. Strzelec, M. Szlachtowicz). To już drugi (po rozgrywkach w Kętrzynie) etap zmagań siatkarek z Tuławek. W sobotę 30 maja siatkarska ekipa z Tuławek jedzie na turniej finałowy do Elbląga. Jeśli dobrze wypadną, w co oczywiście nie wątpimy, wezmą udział w rozgrywkach ogólnopolskich.