Przejdź do treści

O Gminie

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Gmina Dywity zajmuje obszar 161 km2 i zamieszkuje ją ponad 11 tys. osób. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa warmińsko-mazurskiego to główne zalety tego miejsca.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w VIII Turnieju Siatkówki Mieszanej MIX 2021!

10.09.2021

Gmina Dywity i LZS Dywity zapraszają serdecznie miłośników i miłośniczki siatkówki do zgłaszania się do VIII Gminnego Turnieju Siatkówki Mieszanej MIX 2021, który odbędzie się w sobotę 25 września w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Tuławkach.
✅ Warunkiem koniecznym jest posiadanie składu mieszanego przez sołectwo tj. drużyna musi się składać z minimum 2 kobiet. W turnieju uczestniczą zawodnicy mieszkający na terenie Gminy Dywity. Każde sołectwo ma możliwość zgłoszenia jednej drużyny.
✅ W drużynie może grać zawodnik z innego sołectwa w przypadku gdy sołectwo, z którego jest zawodnik nie zgłosiło swojej drużyny lub sołectwo posiada dostateczną ilość zawodników niezbędną do uczestnictwa w Turnieju. Dodatkowo dopuszcza się udział maksymalnie 2 zawodników spoza Gminy Dywity.
✅ Pisemne zgłoszenia drużyn będą przyjmowane do dnia 20 września 2021 roku włącznie do godz. 15:30 w siedzibie UG Dywity, ul. Olsztyńska 32, w Referacie Bezpieczeństwa Transportu Zbiorowego i Sportu pok. nr 24 tel. 089 5247663, sport@ugdywity.pl
✅ Termin zgłoszenia drużyn jest nieodwołalny!

Galeria:

Pliki do pobrania: