Droga Gradki-Frączki zamknięta w godz. od 7:30 do 19:30 w dniach od 2 do 5 czerwca!

01.06.2020

Ważna informacja dla użytkowników drogi Gradki-Frączki i pasażerów linii D3! Z powodu układania warstwy ścieralnej i wykonywania poboczy, droga na odcinku  Gradki-Frączki będzie całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów w godz. od 7.30-19.30 w dniach od 2 do 5 czerwca! Informujemy również, że autobusy linii D3 kurs z Dobrego Miasta godzina 11.55 i 15:35 oraz kurs z Pętli Ogrody 13.10 i 16:35 nie będzie zajeżdżał do miejscowości Frączki. Autobus będzie oczekiwał na odjazd zgodnie z rozkładem na przystanku Gradki Wieś. Objazd dla samochodów osobowych droga gminną Frączki-Tuławki! Za utrudnienia przepraszamy!