Przejdź do treści

O Gminie

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Gmina Dywity zajmuje obszar 161 km2 i zamieszkuje ją ponad 11 tys. osób. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa warmińsko-mazurskiego to główne zalety tego miejsca.

Czytaj więcej

Zgłoś zdjęcia do Kalendarza Mieszkańców 2020!

20.11.2019

Chcesz, żeby Twoje zdjęcie znalazło sie w Kalendarzu Mieszkańców na 2020 rok? Gmina Dywity oraz Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zapraszają do udziału w kolejnej odsłonie Konkursu „Fokus na Dywity 2019” Nagroda Publiczności - Kalendarz Mieszkańców 2020! Tym razem ocenę prac powierzamy publiczności – zdjęcia będą publikowane na FB Gminy Dywity, gdzie będzie miało miejsce głosowanie publiczności. Uwaga! 12 pierwszych zdjęć 12 autorów, które otrzymają największą liczbę polubień na profilu FB Gminy Dywity zostanie w nagrodę opublikowanych w gminnym kalendarzu wieloplanszowym na rok 2020. Gwarantowany nakład kalendarza, który zostanie wydrukowany w formacie A3+ to 1000 egzemplarzy. W przypadku dużego zainteresowania kalendarzami wśród mieszkańców organizator zastrzega sobie możliwość dodruku kalendarza.
Czas zgłoszeń do Konkursu: od 20 do 28 listopada 2019r. Czas trwania głosowania na FB Gminy Dywity: od 29 listopada do 4 grudnia 2019r. Zgłoszenia i zdjęcia do konkursu należy przesyłać na adres: kalendarz@ugdywity.pl Regulamin konkursu i formularze zgłoszeń znajdują się w rozwinięciu informacji.  

Galeria:

Pliki do pobrania: