Przejdź do treści

O Gminie

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Gmina Dywity zajmuje obszar 161 km2 i zamieszkuje ją ponad 11 tys. osób. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa warmińsko-mazurskiego to główne zalety tego miejsca.

Czytaj więcej

Nauczyciele nagrodzeni przez wójta

15.10.2019

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wójt Daniel Zadworny spotkał się we wtorek 15 października i wręczył nagrody finansowe wyróżniającym się nauczycielom i dyrektorom z placówek edukacyjnych z terenu Gmina Dywity. Nagrody i podziękowania za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, sukcesy w pracy wychowawczej i dydaktycznej, wkład w podnoszenie jakości pracy szkoły, pozyskiwanie środków zewnętrznych i promocję gminy otrzymali:
✅ Mariola Soroka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Tuławkach,
✅ Magdalena Wrzosek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Spręcowie,
✅ Anna Gwarek, dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Dywitach
✅ Iwona Kubiak, nauczyciel SP w Tuławkach,
✅ Ewa Lewandowska, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Dywitach,
✅ Krzysztof Sieradzki, nauczyciel SP w Dywitach (nieobecny na spotkaniu, ale usprawiedliwiony, bo na wyjeździe na zawodach sportowych z młodzieżą). Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ich wspaniała prace i zaangażowanie!

Galeria: