Przejdź do treści

O Gminie

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Gmina Dywity zajmuje obszar 161 km2 i zamieszkuje ją ponad 11 tys. osób. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa warmińsko-mazurskiego to główne zalety tego miejsca.

Czytaj więcej

Konsultacje społeczne w sprawie lokalizacji parkingów Park&Ride

26.10.2018

Zapraszamy Mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących lokalizacji parkingów Park&Ride (P&R). Konsultacje dotyczą lokalizacji parkingów w całym Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Olsztyn (obejmującym obszar Olsztyna oraz Gmin Barczewo, Stawiguda, Dywity, Jonkowo, Purda i Gietrzwałd). Celem konsultacji, które potrwaja do 16 listopada jest poznanie Państwa opinii o lokalizacji parkingów, ich wyposażeniu i działaniach, które mogą zachęcić Państwa do korzystania z nich. Ankieta konsultacyjna w wersji interaktywnej i do pobrania znajduje się w rozwinięciu informacji. Zapraszamy do udziału!

Poniżej załączona jest ankieta konsultacyjna. Prosimy o jej wypełnienie w terminie do 16 listopada 2018 r. Ankieta jest dostępna również w formie interaktywnej (Google Forms – pod tym adresem) oraz w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Gminy, w Biurze Obsługi Interesanta. Tam też prosimy składać wypełnione ankiety papierowe; skan ankiety można wysłać również na adres konsultacje@lpw-consulting.pl. Termin składania/wysyłania ankiet upływa 16 listopada.

W związku z konsultacjami odbędzie się również spotkanie warsztatowe, którego celem jest poznanie Państwa szczegółowych opinii o lokalizacji parkingów. Spotkanie odbędzie się 7 listopada (środa) o godz. 17.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dywitach.

Wszelkie pytania związane z konsultacjami proszę kierować na adres konsultacje@lpw-consulting.pl.

 

 

 

Galeria:

Pliki do pobrania: