Pierwszy gminny konkurs "Zanim będzie za późno"

04.06.2018

Profilaktyka uzależnień oraz zwiększenie świadomości wśród młodzieży w temacie zdrowotnych i społecznych skutków używania substancji psychoaktywnych - to główny cel I Gminnego Konkursu na prezentację multimedialną "Zanim będzie za późno", który już 8 czerwca o godz. 8.30 organizuje Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Podczas konkursu jury oceni i wysłucha najlepszych prezentacji z eliminacji szkolnych i wyłoni laureatów gminnych. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 7-ych i gimnazjalistów ze szkół z terenu gminy. Dla najlepszych są nagrody w postaci karnetów na basen i do kina.