Rekreacyjna Wycieczka Rowerowa "RAJDywity"

07.05.2018

W najbliższą sobotę 12 maja zapraszamy serdecznie całe rodziny na pierwszą Rekreacyjną Wycieczkę Rowerową "RAJDywity", którą animują wspólnie Gok Dywity, Stowarzyszenie Aktywności Twórczej "Młyn" i Rowerowy Olsztyn. Zbiórka chętnych rowerzystów w sobotę 12 maja o godz.10.30 pod Gok Dywity, a potem wyjazd w malowniczą trasę przez lądowisko sterowców - Brąswałd - elektrownię wodną - Kajny - Bukwałd (Fundacja Albatros) - Brąswałd - Dywity.
Tempo wycieczki będzie odpowiednie dla osób w każdym wieku, dla całych rodzin! Udział w wycieczce jest bezpłatny!
W programie wycieczki:
- przewodnik PTTK, bezpłatny bufet, ognisko, konkursy sprawnościowe, losowanie nagród wśród uczestników.
Zapraszamy na start!