Świąteczno-noworoczne spotkanie ze służbami mundurowymi

03.01.2018

Podsumowanie i podziękowanie za działania w 2017 roku, rozmowa o wyzwaniach na 2018 rok, czy wzajemne życzenia - tak wyglądało spotkanie świąteczno-noworoczne władz Gmina Dywity ze służbami mundurowymi, czyli strażakami, policjantami i strażą gminną.

W wydarzeniu, które odbyło się w czwartek 28 grudnia udział wzięli m.in. wójt Jacek Szydło, przewodnicząca Rady Gminy Dywity Sabina Robak, komendant miejski PSP w Olsztynie Andrzej Górzyński, zarządy OSP Kieźliny, OSP Spręcowo, OSP Tuławki i OSP Brąswałd, a także starszy aspirant Michał Bojarowicz, kierownik posterunku policji w Dywitach wraz z dzielnicowymi oraz Andrzej Bochniak, kierownik posterunku straży gminnej w Tuławkach. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze, a niespodzianką dla przedstawicieli służb był film z przedszkolakami, które opowiedziały o ich pracy oraz gadżety od Gminy Dywity. Dziękujemy wszystkim służbom z naszej gminy za wzorowe działania i zaangażowanie w pracę na rzecz bezpieczeństwa naszych mieszkańców.