W UG Dywity zapłacisz kartą i telefonem

13.11.2017

Kolejne udogodnienia dla naszych mieszkańców. W Urzędzie Gmina Dywity za wodę, śmieci i wiele innych rzeczy zapłacisz kartą płatniczą i telefonem. Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w takiej formie będzie wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji. A wszystko jest możliwe dzięki temu, że Gmina Dywity uczestniczy w "Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS". Program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.