Jasno na Barczewskiego w Dywitach

09.11.2017

Na ul. Barczewskiego w Dywitach wzdłuż chodnika na Brąswałd wreszcie nastała jasność . Choć inwestycja budowy oświetlenia była zakończona już kilka miesięcy temu, to perypetie z dostawcą energii trwały tak długo, że lampy ledowe zaświeciły się dopiero 3 listopada!

Można rzec: „lepiej późno niż wcale”. Oświetlenie zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo mieszkańców nowego osiedla, które powstało po lewej stronie Dywit w kierunku na Brąswałd.
- To bardzo dobra informacja, na którą czekaliśmy z wytęsknieniem – mówi jedna z mieszkanek osiedla. – Bo wcześniej to było strach tamtędy wracać. Było ciemno i niebezpiecznie.
Inwestycję przy Barczewskiego w całości sfinansowała Gmina Dywity.