Nowy chodnik połączył dwa przejścia w Dywitach

09.10.2017

Zamiast rabaty z kwiatami powstał chodnik zwiększający bezpieczeństwo pieszych. Połączył on przeniesione niedawno przejście dla pieszych na DK51 w rejonie skrzyżowania z ul. Ługwałdzką z chodnikiem i przejściem przy ul. Spółdzielczej naprzeciwko Urzędu Gminy w Dywitach. Dodatkowo wzdłuż budowanego chodnika stanęły barierki ochronne. Prace budowlane wykonała na zlecenie Powiatu Olsztyńskiego w piątek 6 października firma zewnętrzna. Gmina Dywity wesprze zadanie finansowo.