Nagrody wójta dla nauczycieli

09.10.2017

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wójt Jacek Szydło spotkał się i wręczył nagrody finansowe wyróżniającym się nauczycielom i dyrektorom z placówek edukacyjnych Gmina Dywity. Nagrody i podziękowania za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych, sukcesy w pracy wychowawczej i dydaktycznej oraz wkład w podnoszenie jakości pracy szkoły otrzymały: Danuta Kmieć, dyrektor Przedszkola Samorządowego „Juniorek” w Kieźlinach, Karolina Roguszka, wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Dywitach, Małgorzata Rudnicka, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Bukwałdzie oraz Iwona Kubiak, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Tuławkach (niestety była nieobecna na spotkaniu). Przy okazji miło nam poinformować, że nagrodę Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty otrzymał Piotr Pochlid, nauczyciel SP Dywity. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy serdecznie i dziękujemy za ich niełatwa pracę.