Nabór na bezpłatne treningi piłkarskie dla najmłodszych

04.09.2017

Gmina Dywity rusza z naborem dla najmłodszych na bezpłatne treningi piłki nożnej! Informujemy, że w dniach 4, 5, 7 i 8 września 2017 r. odbędzie się nabór dzieci – rocznik 2010, 2011 i młodsi – chcących uczestniczyć w treningach. Zapraszamy chłopców i dziewczynki!
Zapisy:
- poniedziałek i wtorek – godz. 16:00 i 17:00 – Stadion w Dywitach,
- czwartek i piątek – od godz. 17:00 – Orlik Kieźliny.
W tych dniach odbędzie się otwarty trening dla wszystkich. Należy zabrać ze sobą strój sportowy. Przychodźcie śmiało :-)