Komunikat w sprawie wody w Ługwałdzie, Brąswałdzie i Redykajnach

01.09.2017

W związku z dalszym brakiem przydatności do spożycia wody w wodociągu publicznym w Ługwałdzie zaopatrującym w wodę miejscowości Ługwałd, Brąswałd i Redykajny informujemy, że w ramach prac zmierzających do przywrócenia odpowiednich parametrów wody przystąpiliśmy do wzmożonej dezynfekcji sieci wodociągowej podchlorynem sodu. Wody w dalszym ciągu można używać jedynie do celów gospodarczych. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.