Od 1 sierpnia korekta rozkładów jazdy linii nr D1, D2, D3!

31.07.2017

Od 1 lipca ruszyły nowe linie komunikacyjne na terenie gminy Dywity o numerach D1, D2 i D3. Przez pierwsze dni Gmina Dywity czekała na opinie mieszkańców dotyczące rozkładu jazdy w dni robocze wolne od nauki szkolnej.  Dziękujemy za wszelkie uwagi, które staraliśmy się  w maksymalny sposób uwzględnić w nowym rozkładzie jazdy.  Jedna z najważniejszych zmian , to uwzględnienie prośby o uruchomienie kursów w przedziale czasowym od godz. 8:00 – 13:00. Zapraszamy do zapoznania się z nowym rozkładem jazdy, który znajduje sie w rozwinięciu informacji.

Pliki do pobrania: