Gminny Dzień Strażaka w Kieźlinach i 70 lat OSP Kieźliny

17.05.2017

Msza, uroczysty apel, wręczenie odznaczeń i wyróżnień, a potem piknik rodzinny z pokazami strażackich pojazdów i sprzętu, gry i zabawy dla dzieci, edukacja, pyszna grochówka i ognisko - tak będzie wyglądał Gminny Dzień Strażaka w Kieźlinach, który będzie połączony z obchodami 70-lecia OSP Kieźliny! Zapraszamy do wspólnego świętowania i zabawy już w najbliższą sobotę 20 maja od godz. 12.00. Gmina Dywity współfinansuje to ważne wydarzenie.