Wybory sołtysów w Kieźlinach i na Wadągu

18.04.2017

Informujemy, że w środę 19 kwietnia o godz. 18.00 w remizie OSP Kieźliny odbędzie się zebranie wiejskie Sołectwa Wadąg i wybory sołtysa Wadąga oraz Rady Sołeckiej. Dzień później, czyli w czwartek 20 kwietnia o godz. 18.00 również w remizie OSP Kieźliny odbędzie się zebranie wiejskie Sołectwa Kieźliny i wybory sołtysa Kieźlin oraz Rady Sołeckiej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców!

Zebranie wiejskie będzie ważne, jeżeli w zebraniu weźmie udział co najmniej 1/5 uprawnionych do głosowania mieszkańców sołectwa (dla Wadąga to 60 osób, a dla Kieźlin to 191 osób). W przypadku braku obecności wymaganej liczby mieszkańców następny termin zebrania wyznacza się na:
- dla Wadąga na 19 kwietnia 2017 roku na godz. 18.30 bez względu na liczbę obecnych na zebraniu,
- dla Kieźlin na 20 kwietnia na godz. 18.30 bez względu na liczbę obecnych mieszkańców.