Konferencja na temat depresji

12.04.2017

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Gminny Ośrodek Zdrowia w Dywitach zorganizował w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Dywitach konferencję pod hasłem "Depresja - porozmawiajmy o tym". Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób, w tym m.in. terapeuci, lekarze, psycholodzy, policjanci, a także młodzież z gimnazjów w Tuławkach i Dywitach. Dane mówią o tym, że depresja coraz częściej dotyka właśnie młodych ludzi. Na konferencji można było dowiedzieć się więcej o tej ciężkiej chorobie i sposobach radzenia sobie z nią.