Siatkarki z Tuławek wygrały półfinał wojewódzki

12.04.2017

Trwa znakomita passa młodych siatkarek z Zespół Szkół w Tuławkach, które zwyciężyły we wtorek 11 kwietnia półfinał wojewódzki siatkarskich dwójek, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 7 w Olsztynie! Drużyna z Tuławek zajęła I miejsce przed Bartoszycami, SP7 Olsztyn i szkołą z Węgorzewa. Tym samym siatkarki z Gminy Dywity awansowały do ścisłego finału wojewódzkiego, w którym zmierzy się sześć najlepszych szkół w regionie. Zwycięska drużyna to: Patrycja Antosiak, Maja Kocoń, Sylwia Polakowska, Maja Szarecka, Ania Płoska, Julia Rozner. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerce Joannie Skóra! Trzymamy kciuki za powodzenie w finale wojewódzkim.