Zapraszamy na Gminny Turniej "Dwa Ognie"!

07.04.2017

Serdecznie zapraszamy kibiców  na VIII Gminny Turniej „Dwa Ognie 2017” do sali sportowej Zespołu Szkół w Tuławkach w sobotę 8 kwietnia  na godzinę 10.00.  W turnieju rywalizować będą uczniowie szkół podstawowych reprezentujących sołectwa Dywity, Nowe Włók, Tuławki,  Rozgity oraz  Spręcowo. Turniej rozpocznie pokaz uczestników zajęć sportowych z elementami sztuk walki realizowanych w Tuławkach oraz pokaz umiejętności zapaśników klubu sportowego „Budowlani” z Olsztyna.  Po pokazie będzie można zapoznać się z oferta zajęć sportowych w Zespole Szkół w Tuławkach. Organizatorem turnieju jest Dywickie Gminne Zrzeszenie LZS – projekt finansowany w roku 2017 z budżetu Gminy Dywity w ramach ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.