Przejdź do treści

O Gminie

Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Gmina Dywity zajmuje obszar 161 km2 i zamieszkuje ją ponad 11 tys. osób. Czyste powietrze, zachwycający krajobraz, cisza i spokój, a przy tym dobre skomunikowanie z administracyjnym centrum województwa warmińsko-mazurskiego to główne zalety tego miejsca.

Czytaj więcej

My jesteśmy przedszkolaki...

18.11.2013

W piątek (15 listopada) w przedszkolu samorządowym „Juniorek” w Kieźlinach odbyło się uroczyste ślubowanie przedszkolaków z grupy „Promyczki”.

Na ten dzień dzieci przygotowywały się od kilkunastu dni. Panie nauczycielki przygotowywały dzieci do ich pierwszego publicznego występu – Dzieci bardzo czekały na ten dzień – Mówi Anna Gwarek wychowawczyni grupy „Promyczki” –  jak można było zauważyć miały bardzo duży stres, ale świetnie sobie poradziły – dodaje. Rodzice gromkimi brawami dodali otuchy dzieciom, które z występu wywiązały się promieniście. Po występie Dyrektor przedszkola Pani Danuta Kmieć dokonała uroczystego pasowania wielką kredką. Potwierdzeniem był kolorowy dyplom wręczony każdemu przedszkolakowi. Nagrodą za wspaniały występ był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i panie kucharki. Kolejne pasowanie już za rok.

Galeria: